Ã–VRIGT / Smycken / Klockarmband 6638749

nr 663 8749

Klockarmband

18k, 13g

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.100 kr

måndag 25 oktober 2010
kl 18:36:41