FURNITURE / Tables / Writing desk 6478506
nr 647 8506
WRITING DESK
painted, length: 95, width: 62, height: 75, wear, damages.
Bemålat, två lådor längd: 95, djup: 62, höjd: 75
Condition: slitage, skador
100
SEK 150
Monday July 5 2010
at 17:43:21
100 kr