BELYSNING / Väggbelysning / Väggarmatur 15952011
nr 1595 2011
Väggarmatur
teak och metall. Längd: 16-81 cm, djup: 6-29 cm, höjd: 20-24 cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 januari 2024
kl 19:51:59
300 kr
350 kr
29 jan
50/60/70-tal
Läs mer om 50/60/70-tal