KONST / Litografier / Litografi 12308080
nr 1230 8080
Litografi
R Eriksson. Signerad, daterad 63, Bastugatan. Motivet: 20x29
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:58:59
100 kr
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Litografi
Läs mer om Stockholm
nr 1230 8080
Litografi
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 21 januari 2019 |
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm