KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 16375260

nr 1637 5260

Skulptur

brons, Gunnar Lybeck. Signerad, daterad 1950, no14, "Jörgens fiskarfänge". Höjd: 19 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 26 augusti 2024
kl 20:02:50