KONST / Litografier / Serigrafi 11915134
nr 1191 5134
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad Pt 1/20, bladets mått: 34x48
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 juni 2018
kl 19:49:42
100 kr
150 kr
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan