FURNITURE / Tables / Dinner table 10827468
nr 1082 7468
DINNER TABLE
Gustavian style, length: 140 cm, width: 100 cm, height: 74 + 2 st iläggsskivor, wear, damages.
Gustaviansk stil, längd: 140 cm, djup: 100 cm, höjd: 74 + 2 st iläggsskivor
Condition: slitage, skador
600
SEK 100
Monday January 9 2017
at 18:36:34
9/1 16:33:58
Den Gustavianska stilen