MÖBLER / Bord / Bord 15286232

nr 1528 6232

Bord

med hyllplan, 1940-tal. Bredd: 74 cm, djup: 74 cm, höjd: 45 cm, slitage

Kondition: slitage

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 20 mars 2023
kl 19:19:01

Superellipsbordet