MÖBLER / Bord / Bord 15286232
nr 1528 6232
Bord
med hyllplan, 1940-tal. Bredd: 74 cm, djup: 74 cm, höjd: 45 cm, slitage
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:19:01
500 kr
600 kr