MÖBLER / Bord / Drum table 14819164
nr 1481 9164
Drum table
England. Diameter: 50, höjd: 67 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 18:13:27
100 kr
200 kr