ÖVRIGT / Diverse / Bricka 8949505
*
nr 894 9505
Bricka
50-tal, Laminat, längd: 42
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 20:57:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/5 07:25:07
1
100 kr
10/5 23:26:37
2
150 kr
11/5 10:09:00
1
200 kr
11/5 11:35:03
3
300 kr
12/5 11:21:59
1
300 kr
12/5 20:24:54
4
400 kr
12/5 20:26:09
5
400 kr
12/5 20:27:11
5
450 kr
12/5 20:32:09
4
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bricka laminat
-
6221 Bord med plåtb..
omkring 1900, diameter: 45, höjd: 52 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:49
-
6217 Bricka
+ 2 tabletter+ 6 tabletter
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:43
*
Bricka
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 9505
Bricka
50-tal, Laminat, längd: 42
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/5 07:25:07 | 1 | 100 kr |
10/5 23:26:37 | 2 | 150 kr |
11/5 10:09:00 | 1 | 200 kr |
11/5 11:35:03 | 3 | 300 kr |
12/5 11:21:59 | 1 | 300 kr |
12/5 20:24:54 | 4 | 400 kr |
12/5 20:26:09 | 5 | 400 kr |
12/5 20:27:11 | 5 | 450 kr |
12/5 20:32:09 | 4 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bricka laminat
-
6221 Bord med plåtb..
omkring 1900, diameter: 45, höjd: 52 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:49 -
6217 Bricka
+ 2 tabletter+ 6 tabletter
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:43