KONST / Litografier / Färglitografi 15967033

nr 1596 7033

Vladimir Beck

(f. 1943)

Vladimir Beck (f. 1943), Flaskor, ej signerad. Färglitografi, bildmått: 51x43 cm, yttermått inklusive ram: 71x61 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 februari 2024
kl 19:43:49

2/2 22:31:55 1      Vinnande bud