ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12201147
nr 1220 1147
Estrid Ericson (1894-1981), Sverige. Tillskriven, Firma Svenskt Tenn. Ramen tygklädd med motiv av murgröna samt förgylld list, 55x55
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:47:17
800 kr
- Klassiska
26 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Firma Svenskt Tenn