MÖBLER / Bord / Matsalsbord 6638697
nr 663 8697
Matsalsbord
mahogny, 3 ilägg
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 oktober 2010
kl 19:42:46
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr