MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 10884473
nr 1088 4473
Fåtölj
längd (a)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 februari 2017
kl 19:57:19
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr