GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 5966577

nr 596 6577

Stekfat

Kina, 1700-/1800-tal, längd: 45

Kondition: nagg

Utrop:

300 kr

Såld:

850 kr

måndag 31 augusti 2009
kl 18:28:10