KONST / Litografier / Färglitografi 16484214
nr 1648 4214
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, numrerad 232/360. Färglitografi, bildmått: 33x50 cm, yttermått inklusive ram: 48x66 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 18:41:38
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.900 kr
2.000 kr
2.200 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann