KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13966740
nr 1396 6740
Blandteknik
Toshiki Karasawa (1937). Signerad, daterad 68. Motivet: 41x34cm, yttermått inklusive ram: 57x48cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:03:01
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)