FURNITURE / Sofas / Sofa 16704489
nr 1670 4489
SOFA
leather, 1960s. Length: 195 cm, wear.
Skinn, 1960-tal. Längd: 195 cm
Condition: slitage
700
SEK 700
Saturday December 21 2024
at 20:31:28
300 kr
600 kr