KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12409494

nr 1240 9494

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, EV 1908, kvinna, 12,5x9

Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 11 mars 2019
kl 19:01:41