MÖBLER / Byråar, sekretärer / Hallbyrå 9614046
*
nr 961 4046
Hallbyrå
1950-tal, Teak, längd: 70 cm, djup: 32 cm, höjd: 51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:27:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 17:15:56
1
100 kr
11/5 14:34:43
2
150 kr
11/5 18:13:48
3
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler teak teakmöbler trä
-
7119 Byrå
"Medevi", byrå ur Ikeas 1700-talssserie, sengustav..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:21
-
7001 Byrå
1890-tal, Valnöt/Mahogny. Bredd: 92 cm, djup: 55 c..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:03
-
6764 Byrå
sengustaviansk stil, vitmålad, tre lådor, beslag i..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:16
-
7008 Miniatyrbyrå
Björk, 1800-tal. Bredd: 33 cm, djup: 17 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:52
*
Hallbyrå
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4046
Hallbyrå
1950-tal, Teak, längd: 70 cm, djup: 32 cm, höjd: 51 cm
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/5 17:15:56 | 1 | 100 kr |
| 11/5 14:34:43 | 2 | 150 kr |
| 11/5 18:13:48 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler teak teakmöbler trä
-
7119 Byrå
"Medevi", byrå ur Ikeas 1700-talssserie, sengustav..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:21 -
7001 Byrå
1890-tal, Valnöt/Mahogny. Bredd: 92 cm, djup: 55 c..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:03 -
6764 Byrå
sengustaviansk stil, vitmålad, tre lådor, beslag i..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:16
-
7008 Miniatyrbyrå
Björk, 1800-tal. Bredd: 33 cm, djup: 17 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:52



