GLAS OCH KERAMIK / Glas / Vas 12757383
nr 1275 7383
Benny Motzfeldt
(1909-1995), Norge
Vas, Monogramsignerad, daterad 1984. Höjd: 24 cm
Benny Motzfeldt, norsk glas- och bildkonstnär född 1909, död 1995 .
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:23:36
14/9 01:42:19
500 kr
14/9 09:17:15
Benny Motzfeldt
Läs mer om Benny Motzfeldt