KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17521007

nr 1752 1007

Oidentifierad konstnär. Signerad Styczert, Munkar, uppfodrad duk, 1800-tal, 19x24 cm, yttermått inklusive ram: 39x45 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 12 januari 2026
kl 19:03:45

2/1 01:58:23 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor