KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14577467
nr 1457 7467
Akvareller
2 st, Arvid Ek, Modellstudier. Akvarell, bildmått: 40x30, yttermått inklusive ram: 59x47 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 mars 2022
kl 18:48:39
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr