KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8559251
nr 855 9251
Akvarell
signerad, -80, Magnolia, motivets mått: 40x31
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 oktober 2013
kl 18:56:16
200 kr
150 kr
400 kr
350 kr
450 kr