BELYSNING / Väggbelysning / Vägglampa 8941104
*
nr 894 1104
Vägglampa
två-armad, 50-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 19:45:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 15:37:27
1
100 kr
11/5 17:17:04
2
200 kr
11/5 23:07:37
3
200 kr
11/5 23:08:17
3
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: två-armad väggbelysning vägglampa
-
6244 Väggarmatur
mässing, Örsjö. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:20
-
6223 Väggarmaturer
ett par, Borens. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:19
-
6213 Väggarmaturer
ett par, mässing. Diameter: 25 (marina)
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:09
-
6241 Väggarmaturer
ett par, plåtskärm, AJH5,1950-tal. Längd: 38 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:48
*
Vägglampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1104
Vägglampa
två-armad, 50-tal
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 15:37:27 | 1 | 100 kr |
11/5 17:17:04 | 2 | 200 kr |
11/5 23:07:37 | 3 | 200 kr |
11/5 23:08:17 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: två-armad väggbelysning vägglampa
-
6244 Väggarmatur
mässing, Örsjö. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:20 -
6223 Väggarmaturer
ett par, Borens. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:19 -
6213 Väggarmaturer
ett par, mässing. Diameter: 25 (marina)
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:09
-
6241 Väggarmaturer
ett par, plåtskärm, AJH5,1950-tal. Längd: 38 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:48