Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  FURNITURE / Tables / Table set 9614020



*

nr 961 4020


TABLE SET

3 pcs, Teak,


3 delar, Teak


Estimate:

1000

Sold:

SEK 1200

Auction date:

Monday May 11 2015
at 20:40:17


  • Bid history
Time Bidder Bid
7/5 17:01:11 1      700 kr
9/5 14:06:41 2      1.000 kr
9/5 22:34:33 3      1.000 kr
9/5 22:34:33 2      1.000 kr (Robot)
9/5 22:34:48 3      1.100 kr
11/5 08:53:38 4      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Thema-auction
  • May 11

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord satsbord teak teakmöbler trä
  • 7182 TEA TABLE
    Bengt Hjertén. Diameter: 46 cm, height: 51 cm,
    Present: SEK 500

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 19:26
  • 7200 DROP-LEAF TABLE
    birch wood, around the turn of the 20th century. L..//
    Present: SEK 150

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:07
  • 7023 LAMP TABLE
    with drawer, Newport. Length: 40 cm, width: 40 cm,..//
    Present: SEK 500

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:11




Ladda ner broschyr