FURNITURE / Tables / Table 16034481
nr 1603 4481
TABLE
Furu med hylla. Length: 80 cm, width: 45 cm, height: 61 cm, wear, damages.
Furu med hylla. Bredd: 80 cm, djup: 45 cm, höjd: 61 cm
Condition: slitage, skador
400
SEK 250
Monday Mars 4 2024
at 20:07:27
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)