SILVER & METAL / Silver / Sugar box 8269476
nr 826 9476
SUGAR BOX
silver, 300 g ca, length: 13 cm, invändigt förgylld,
Silver, 300 g ca, längd: 13 cm, invändigt förgylld
1500
SEK 1200
Monday May 13 2013
at 19:52:06
13/5 10:51:04
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver