GLASS & CERAMICS / Ceramics / Stop 12732183

nr 1273 2183

Stop

China, Mandarinporslin. 18th century, height: 13 cm, wear.

Kina, Mandarinporslin. 1700-tal, Höjd: 13 cm

Condition: slitage

700

SEK 300

Monday September 2 2019
at 18:04:06

28/8 11:42:30 1      Vinnande bud