MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 12224385
nr 1222 4385
Kökspall
1950-tal. Höjd: 58 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 december 2018
kl 18:20:59
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)