Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  FURNITURE / Sofas / Soffa/dagbädd 10697433



*

nr 1069 7433


Soffa/dagbädd

Ekornes, 1960s, length: 162-193,


Ekornes, 1960-tal, längd: 162-193


Withdrawn

Auction date:

Monday November 14 2016
at 19:09:12



  • Thema-auction
  • Nov 14

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: dagbädd dagbäddar ekornes gästsäng gästsängar soffa soffor säng sängar
  • 7140 SOFA
    Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. Samsas, OH Sjög..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:05
  • 7145 SOFA
    down cushions, stains, blekt.
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:38
  • 7105 SOFA
    Howardmodell. Length: 210 ca,
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:57
  • 6462 SOFA
    Illum Wikkelsö för A. Mikael Laursen & Søn, Århus,..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:50
  • 7197 SOFA
    modell ”Metropolitan”, JIO-möbler. Nyligen omtapet..//
    Present: SEK 300

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 19:56
  • 5354 SOFA
    Torill Slettvoll. Length: 155 cm,
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 19:01




Ladda ner broschyr