MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 11654337
nr 1165 4337
Sideboard
Gustaviansk stil, längd: 160 cm, djup: 41 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 februari 2018
kl 18:02:43
Den Gustavianska stilen