MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 9995564
nr 999 5564
Serveringsvagn
Bemålad, omarbetad, längd: 80 cm, djup: 40 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 december 2015
kl 19:38:47
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)