SILVER & METAL / Silver / Seal 14823161
nr 1482 3161
SEAL
3 pcs, st stämplade, 19th century. Length: 1, 5-2 cm, width: 1-1, 5 cm, height: 2-2, 5 cm,
3 st, st stämplade, 1800-tal. Längd: 1,5-2 cm, djup: 1-1,5 cm, höjd: 2-2,5 cm
800
SEK 500
Monday August 15 2022
at 18:26:50
15/8 18:11:10