ART / Sculptures and works of art / Sculptures 16087213
nr 1608 7213
SCULPTURES
2 pcs, José Cubero Gabardon (1818-1877), ej signerade, etiketterade Malaga. Height: 25-27, wear, damages.
2 st, José Cubero Gabardon (1818-1877), ej signerade, etiketterade Malaga. Höjd: 25-27 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1600
Monday Mars 25 2024
at 19:24:37
1.500 kr
700 kr
800 kr (Robot)
900 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr
1.200 kr (Robot)
1.300 kr
1.400 kr (Robot)