KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 17388305

nr 1738 8305

Skulptur

Stengods, Signerad Wallin. Längd: 23 cm, djup: 8 cm, höjd: 18 cm

Kondition: lagad, slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 10 november 2025
kl 18:18:19

Stengods