ART / Sculptures and works of art / Sculpture 10941684
nr 1094 1684
SCULPTURE
gilt bronze, Tibet, 18th century, height: 16, 5,
förgylld brons, Tibet, 1700-tal, höjd: 16, 5
8000
SEK 6800
Monday Mars 6 2017
at 19:06:25
6.000 kr
6.200 kr
6.400 kr
6.600 kr