KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16773681
nr 1677 3681
Janusz Rafal Glowacki
(f. 1959), Polen
Pastell, Janusz Rafal Glowacki (f. 1959). Signerad, "Sovande", daterad -88. Bildmått: 64x95 cm, yttermått inklusive ram: 71x101 cm
Janusz Rafal Glowacki, bildkonstnär född 1959.
måndag 3 februari 2025
kl 19:38:14
Janusz Rafal Glowacki
Läs mer om Janusz Rafal Glowacki