KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16894490

nr 1689 4490

Lasse Johansson. Signerad, daterad 1961, Hamn. Olja på pannå, 38x48 cm, yttermått inklusive ram: 44x54

Utrop:

800 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 24 mars 2025
kl 20:38:40