KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14401001
nr 1440 1001
John Anthony Puller (1821-1867). Interiör. Signerad JA Puller. Olja på duk, 25x20cm, yttermått inklusive ram: 32x26cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:11:09
20/12 18:35:50