KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524658

nr 1352 4658

Constantin, "Almort marble". Signerad, numrerad -88. Olja på duk, 55x65 cm

Utrop:

500 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 19:20:39