KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12419503
nr 1241 9503
Carl Andersson, "Landskap från Cagnes". Signerad, daterad -21. Olja på pannå, 21x26 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:49:10
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr