KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13524590

nr 1352 4590

Sven Inge Höglund Demonér

(1935-2008), Sverige

Blandteknik, Sven Inge Höglund (1935-2008), Sverige. Signerad, daterad 87. Motivet: 16x22 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 18:29:50

Sven Inge Höglund Demonér

Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér