KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16229360

nr 1622 9360

Blandteknik

Stig SASEN Andersson. Signerad, daterad -55, Hötorget Stockholm, akvarell+ tusch, yttermått inklusive ram: 33x26 cm

Utrop:

500 kr

måndag 27 maj 2024
kl 18:18:52