KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12257129
nr 1225 7129
Sten Dunér
(f. 1931), Sverige
Blandteknik, Signerad -67, Motivet. 45x30, utställd på Galleri Burén
Sten Dunér, svensk målare född 1931.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 december 2018
kl 18:41:22
14/12 19:17:58
17/12 14:43:03