KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12257129

nr 1225 7129

Sten Dunér

(f. 1931), Sverige

Blandteknik, Signerad -67, Motivet. 45x30, utställd på Galleri Burén

Sten Dunér, svensk målare född 1931.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 december 2018
kl 18:41:22

14/12 19:17:58 1      Vinnande bud
17/12 14:43:03 1      justering av budtak

Sten Dunér

Läs mer om Sten Dunér