KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10741509

nr 1074 1509

Blandteknik

signerad. Lybeck, Marin, motivet: 20x28

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 december 2016
kl 19:19:03

12/12 18:23:57 1      Vinnande bud