KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15464301

nr 1546 4301

Robert Högfeldt

(1894-1986), Sverige

Signerad. Blandteknik, bildmått: 23x31 cm, yttermått inklusive ram: 38x46 cm

Utrop:

600 kr

måndag 5 juni 2023
kl 18:11:07

Robert Högfeldt

Läs mer om Robert Högfeldt