KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8124145

nr 812 4145

Blandteknik

På siden, signerad, motivets mått: 35x52

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 4 mars 2013
kl 18:07:21