KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12746023
nr 1274 6023
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Blandteknik, Monogramsignerad, 30x26 cm
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
måndag 9 september 2019
kl 18:57:39
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni