KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16416172
nr 1641 6172
Gerry Eckhardt
(1902-1984), Lettland
Signerad, daterad -62, komposition. Blandteknik, bildmått: 56x83 cm, yttermått inklusive ram: 75x106 cm
Gerry Eckhardt, född 1902 i Riga, Lettland, död 1984, målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 september 2024
kl 20:14:47
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
Gerry Eckhardt
Läs mer om Gerry Eckhardt